VN Studio – Ankara: 3D Görselleştirme | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
VN Studio
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
VN Studio
VN Studio
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Hızla gelişen dijital tasarım teknolojisinde, birçok sektörün olduğu gibi mimari hizmet sektörüde, kendini sürekli yenileyen bu dijital tasarım teknolojisinden faydalanmaktadır.

VN studio, mimari sektörün büyük bir parçasının 3D'ye bağlı olduğunu düşünüp, yapılan tasarımların 3D ile can bulmasının bu işin en güzel yanlarından biri olduğunu anlatıyor. İşte tam bu noktada hayallerinizi ve gerçekleştirmek istediğiniz taslak projelerinizi VN studio olarak görselleştiriyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve değişen, gelişen ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Hizmet alanları
  • Mimari – İç mimari – Animasyon
  • Ankara
Adres
İrfan Başbuğ Caddesi 90/5
06130 Ankara
Türkiye
+90-5069056072 www.studio-vn.com

Değerlendirmeler

Veli bey ile geçen sene bir projemizde 3D Görselleştirme hizmeti aldık. Kendisi son derece ilgili ve profesyoneldir. Mert Caner
8 ay önce
Proje tarihi: Nisan 2018
Prof pin.png%7c39.960878,32