Rayka – Istanbul: Tasarımcılar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Rayka
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Rayka
Rayka
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Rayka Tasarım Stüdyosu 2006 senesinde kurulmuştur. Endüstriyel alanda yenilikçi, akılcı ve kazanç sağlayan ürünler tasarlamak ve firmalara tasarım stratejileri geliştirmek konusunda danışmanlık hizmeti vermek üzere yola çıkmıştır.

Rayka’nın yaratıcılıktaki gücü, ele aldığı projelerdeki tutarlı ve sonuç veren iş yapma yöntemlerinde yatar; olmazsa olmaz “estetik” görüşünü derin mühendislik altyapısı ile birleştirerek zarif ve işlevsel ürünler ortaya koyar.  Rayka tasarımları, önce sizin zihninize düşen fikir damlasıyla hareket kazanır. Bilgi ve yaratıcılığımızla şekillenir ve ürün olarak vücut bulur.  Rayka bir yaşam kurgusu olarak tasarlanmıştır. Hayatı, beslenmesi gereken büyük bir oyun alanı olarak görür. İnsanın sadece mutlu olduğu yerde ürettiğine ve ürettiği yerde mutlu olduğuna inanır.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.rayka.com.tr
Prof pin.png%7c41.00527,28