ASMAZ Timber Structures – Yalova: Müteahhitler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ASMAZ Timber Structures
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ASMAZ Timber Structures
ASMAZ Timber Structures
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyanın en gelişmiş hafif yapı teknolojisi olan Ahşap Karkas Yapı Sistemi üzerinde uzmanlaşmıştır. 

 ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, yaratıcı tasarımlar sunan mimari tasarım ofisi, hızlı üretim tesisi, konusunda uzmanlaşmış teknik ekibi ile projelendirme, imalat, montaj ve danışmanlık olarak uygulamanın her aşamasında sınırsız hizmet vermektedir.

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, dünyamızın enerji kaynaklarını koruma duyarlılığı ile verimli ekolojik yapılar tasarlayan Türkiye’nin en saygın ahşap karkas yapı imalatçılarından biridir.

ASMAZ Ahşap Karkas Yapılar, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için dünyanın en gelişmiş hafif yapı teknolojisi olan Ahşap Karkas Yapı Sistemi üzerinde uzmanlaşmıştır.

Her tür mimari sistem ile ahşap karkas yapı strüktürlerinde, tasarımdan projelendirmeye, imalattan montaja, tüm detay aşamalarında uzman çözüm ortağınız.

Hizmet alanları
istanbul ve Turkey
Adres
Handere Orta Ölçek Sanayi Sitesi 10 Taşköprü Çiftlikköy
77040 Yalova
Türkiye
+90-2263533023 www.ahsapkarkas.com
Prof pin.png%7c40.6782864,29