Yastık By Rıfat Ozbek – Istanbul: Mobilya & Aksesuarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Yastık By Rıfat Ozbek
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Yastık By Rıfat Ozbek
Yastık By Rıfat Ozbek
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

30 yıl moda tasarımcılığının ardından 2005 yılında iç tasarıma yönelen Rıfat Özbek’in evi kendisinin öncelikli odak noktası haline geldi. Türkiye’nin güneyinde yer alan yazlık evinin dekorasyonu sırasında, renkler, kumaşlar ve desenlerle çalışmaya karşı duyduğu bitmeyen sevgisinden aldığı ilhamla özel bir yastık serisi üretmeye karar verdi.

Rıfat Özbek’in coşkulu tasarım duygusu kısa zamanda fark edildi ve ortağı Erdal Karaman ile birlikte YASTIK markasını oluşturdular ve Bodrum Yalıkavak’ta küçük bir dükkan açtılar. Yastık by Rıfat Özbek’in Türkiye’de sırasıyla İstanbul ve Alaçatı’da mağazaları açıldı, 2010 yılında da Londra mağazası açılışı gerçekleşti.

Yastık markası, Ikat ve Suzeni el işlemelerinin kullanıldığı sınırlı sayıda üretilen lüks ev aksesuarlarından oluşmaktadır. Orta Asya ve Özbekistan’ın uzak bölgelerinde doğan bu yüzlerce yıllık kumaşlarla hazırlanan tasarımlar renk, desen ve dokularıyla kendi dillerinde kendi hikayelerini anlatır.

Rıfat Özbek ve Erdal Karaman, Yastık koleksiyonlarını yaratmak için bu hikayeleri, kumaşları birleştirerek, benzersiz ve yenilikçi bir şekilde tekrar işleyip geleneksel ve modern anlamda çok yönlü ve ideal bir hale getirerek yeniden anlatıyorlar.

Hizmetler
tasarım
Hizmet alanları
  • istanbul
  • Londra
  • Paris
  • italya
  • Bodrum
  • viyana
Adres
Şakayık Sokak, Olcay Apt. No:13/1 Teşvikiye, Şişli
34365 Istanbul
Türkiye
+90-2122408731 www.yastikbyrifatozbek.com
Prof pin.png%7c41.0527023,28