Meydan Mimarlık Tasarım – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Meydan Mimarlık Tasarım
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Meydan Mimarlık Tasarım
Meydan Mimarlık Tasarım
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Hizmet alanımız mobilya detayından şehir planlama ölçeğine kadar uzanmaktadır. Mimari ve tasarımsal sorunları yalnızca mekansal ve yapısal boyutta ele almadan onların ekolojik, sosyolojik, psikolojik ve ekonomik yönlerini de sorunun/çözümün bir parçası olarak kabul ediyoruz. Bu süreçte doğa, yaşam ve insan ile iletişim kurarak çözümleri ortaya çıkarıyoruz.

Ekibimiz tutkulu, araştıran, deneyen, potansiyelleri ortaya çıkaran bir ruha sahip. İlk eskiz çalışmasından son uygulama detayına dek tüm süreç kontrolümüz dahilindedir. Dolayısıyla ortaya çıkan ürün kimlikli, sıradışı ve kullanıcılarını mutlu eden bir ürün/proje/süreçtir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.meydanmimarlik.com
Prof pin.png%7c41.00527,28