arkiZON Architects – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
arkiZON Architects
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
arkiZON Architects
arkiZON Architects
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

arkiZON Mimarlık, 2003 yılında Elvan Çalışkan ve Emin Balkış tarafından İstanbul’da kuruldu. Ofis mimarlık, kentsel tasarım, iç mimarlık alanlarında tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli alanlarda projeler üreten arkiZON Mimarlık çalışmalarını Türkiye, İtalya, Almanya, Rusya, İspanya ve Azerbaycan’da sürdürmektedir.

Mimarlığın geleneksel biçim-işlev ilişkisini; konstrüksiyon, sirkülasyon ve programın dakatılımıyla yeniden değerlendirip, yaşam alanlarımızın daha ritmik bir şekilde kavranışınakatkıda bulunmak;

Yeni toplum yapısıyla, çağdaş mimarinin yaşantımıza etkileri arasında ara buluculuk yapmak;Teknolojinin olanaklarını kullanarak, modern mimarinin tanımlanmasında rol oynayankavramların sınırlarını zorlamak;Modernite geleneğini daha da ileriye götürüp, mekana ve mimariye yeni anlamlaryüklemeye çalışmak;arkiZON un sorumluluk alanına girmektedir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Bağdat Caddesi No:202/17
34724 Istanbul
Türkiye
+90-2165502358 www.arkizon.com
Prof pin.png%7c40.9861986,29