5A Desıgn

5A Desıgn

5A Desıgn
5A Desıgn
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

5A tasarımlarında gelenekle beraber ilerleyen yalınlık, orijinallik ve tutku hissedilir. 1978’den beri kemikleşen kadromuz ve başarılı tasarımcılarımızla devam ediyoruz. Kalitemizin tanımını, müşteri portföyümüzün olumlu dönüşleriyle anlıyoruz. Ürünlerimizi, kişiye özel butik üretim ve 2 hafta gibi kısa teslimat sürelerini mantıklı fiyatlarla birleştirerek üretiyoruz. Mimarlarımız ile, mekanlara uyum sağlayan, renk, malzeme, ölçü detaylarını beraber seçiyoruz. Uluslararası boyutta ihracatımızı, paketlenebilen ürün kalitesiyle yapıyoruz.

En iyi tasarımlar, zengin entellektüel bir içeriğe sahip olan ama naturel ve çabasız gözükenlerdir. 5A, tasarım sürecinde zevk, kültür, teknoloji, malzeme, kullanım, sürdürülebilirlik gibi farklı normları sentezleyerek ilerler. En büyük motivasyonumuz, gelecek kuşakların da severek kullanacağı orijinal ve kullanışlı ürünlerle devam etmektir.

Adres
MASKO 5A Blok no:27-29 İKİTELLİ
34306 Istanbul
Türkiye
+90-2126750263 5adesign.com.tr

    Profiliniz 67% oranında tamamlanmış durumda

    67%
    • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

    Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın