ZEN MİMARLIK – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ZEN MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ZEN MİMARLIK
ZEN MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Zen Mimarlık tasarımı hızla değişen ve ihtiyaçları sürekli farklılaşan çevrede taleplere uyum gösterip cevap verebilmek, kent ve çevre sorunlarına duyarlı olmak, tasarımı daima bütünsellik içinde ele alıp, inşaat ve uygulama denetimini avan proje aşamasından uygulama aşamasının sonuna kadar mimari tasarımın ayrılmaz bir parçası ve devamı olarak görmekte ve buna uygun çözümler üretmektedir. 

İstanbul’da faaliyet gösteren Zen Mimarlık mimari tasarım grubu ile ulusal ve uluslararası alanlarda tasarım, proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Proje konuları öncelikle konut yapıları (müstakil), alış-veriş merkezleri, ofis yapıları ve sağlık yapıları olarak tanımlanabilir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Esenkent Mah Hadımköy-Bahçeşehir Yolu No:5 Ntepe D Blok Kat:5/22-23 Bahçeşehir
Istanbul
Türkiye
+90-2126991191 www.zenmimarlik.com.tr
Prof pin.png%7c41.067285,28