Anna Fresko – Istanbul: Dekoratörler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Anna Fresko
Anna Fresko

Anna Fresko

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Anna Fresko
Anna Fresko
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Proje, tasarım ve Artwork çalışmalarıyla TV, gazete, dergi gibi çeşitli basın ve yayın organlarında tanınan Anna Fresko dan  Maison Francaises "Mekanların büyülü yüzü" olarak bahseder. 

Şehir içi ve şehir dışı konutlardan ofislere, lüks villalara, yazlıklardan,  mağazalara 20 yılı aşkın süredir kişiye özel projeler hazırlamaktadır.. 

Anna Fresko proje ve tasarımlarında; kendi seyahatlerinden, doğanın  renklerinden ve insanın içinde yaşadığı duygulardan esinlenmektedir. 

Takipçilerinin tasarımcıyı tercih etme sebebi; değişik kültür  mozaiklerine olan yaklaşımlarını iç mimariye uygulamasıdır. House Beautiful bir sayısında, " Anna Fresko' nun mekanlarında kendi  ile konut sahibinin yasam felsefelerini buluşturduğundan bahseder. Bunların dışında, Hürriyet ve Sabah Gazeteleri, Alem, Şamdan,  Instyle home, Timeout , Elle Dekor, Country Homes, Konforum ve  Artı Mekan gibi dergilerde de yer almıştır.

Anna Fresko' nun tasarımları sitemizin referanslar bölümünde 2010  yılından bugüne kadar kronolojik olarak bulunmaktadır. Türkiye doğumlu iç mimar Anna Fresko, projelerini hayata geçirdiği  ofis ve showroomu nun bulunduğu İstanbul da yaşamaktadır. Türkiye  ve farklı ülkelerde prestijli projelerle çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.annafresko.com.tr
Prof pin.png%7c41.00527,28