Este Mimarlık Tasarım Uygulama San. ve Tic. Ltd. Şti.

Este Mimarlık Tasarım Uygulama San. ve Tic. Ltd. Şti.

Este Mimarlık Tasarım Uygulama San. ve Tic. Ltd. Şti.
Este Mimarlık Tasarım Uygulama San. ve Tic. Ltd. Şti.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

2013 mart ayında Mimar Süleyman Bektaş tarafından kurulmuştur. Mimarlık ve iç mimari uygulama alanlarında çalışmalarını sürdüren firmamız ,proje danışmanlığı, konsept proje geliştirme, uygulama ve kontrolörlük hizmetleri vermektedir.

Mimari yaklaşım felsefemiz, özgün ve çağdaş mimari doğrultusunda her projeyi kendi kapsamında değerlendirmek ve en iyi çözümleri geliştirmektir.

Proje sahibinin kullanım ve yaşam önceliklerini değerlendirerek estetik, ekonomik ve uygun çözüm / üretim metotları ve detaylar geliştirerek; uygulama kalitesinden ödün vermemekteyiz. 

Faaliyet Alanlarımız; lüks konut, villa, satış ofisi, örnek daire, ofis, mağaza, hastane, okul, otel, restoran, kafe.

Hizmet alanları
İstanbul
Adres
Kuloğlu Mah. Ağa Hamamı Sk. No:25/1 Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
34433 İstanbul
Türkiye
+90-5326089536 estemimarlik.com

Değerlendirmeler

Evimizi baştan aşağı yeniletmek üzere Este Mimarlık'a, Süleyman Bey'e teslim ettik, verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu projenin her aşamasında yaşayarak gördük. Gerek malzeme seçimlerinde, gerekse evin kırım döküm ve yapım aşamasında son derece profesyonel yaklaşımları, uzmanlıklarıyla bizi yönlendirdiler ve sonuç harika oldu. Kullanılan malzemelerin ve işçiliğin kalitesi mükemmel, verdikleri fikirler mükemmel. Çok teşekkürler Este Mimarlık, Süleyman Bey ve Merve Hanım. We gave our house to Este Mimarlık, Süleyman Bey to renew it from top to bottom, we saw how accurate the decision we made was to live at every stage of the project. They have led us with highly professional approaches and expertise both in the material selection and in the demolition casting and construction phases and the result was great. The materials used and the workmanship are excellent, the ideas they give are excellent. Thank you very much Este Mimarlık, Süleyman Bey and Merve Hanım.
6 ay önce
Proje tarihi: Temmuz 2018

    Profiliniz 73% oranında tamamlanmış durumda

    73%
    • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

    Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın