Efza Mimarlık – Antalya: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Efza Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Efza Mimarlık
Efza Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Efza Mimarlık’ta fiziki konum, zaman, yapım maliyeti, ekonomisi, kullanıcıya ve fonksiyonlara dair kriterlerin doğru, estetik ve bilimsel şartlar doğrultusunda paralel ele alındığı; üslup ve genel geçer eğilimlerin baskısı altında kalmayan, sanatsal, çağdaş, teknolojik, kent ve çevreye duyarlı bir tasarım anlayışı güdülmektedir. Mimar D.Doğan Uysal tarafından kurulan Efza Mimarlık, yüksek hizmet kalitesi ve kendine has çağdaş tasarım çizgisi ile hizmet vermektedir. Mimari ve iç mimari alanında ölçek ve kategori bakımından geniş bir yelpazede çeşitlenen projeler, konsept tasarım aşamasından detay çözümlerine kadar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Bazı projelerin inşaat sürecine de dahil olunmaktadır. Hazırlanan statik ve elektromekanik projeler ile peyzaj projelerinin mimari tasarım anlayışımızla uyumlu olmasına son derece önem verilmektedir. Uygulama projelerimizin tüm mühendislik disiplinleriyle tam bir koordinasyon içinde hazırlanması, önerilen mimari çözümlerin tutarlılığını ve uygulanabilirliğini en üst seviyeye taşımaktadır. Mimari tasarım pratiği, estetik yönü ve teknik boyutlarıyla birlikte bir bütün olarak ele alınıp uygulamaya ilişkin deneyim ve bilgi birikimiyle zenginleşerek gelişmeye devam etmektedir.

Hizmetler
  • Mimari Proje
  • İç Mimari Proje
  • İç Mimari Uygulama
  • Rölöve ve Restorasyon Proje
  • Dekorasyon
  • Tadilat ve İnşaat Taahhüt
Hizmet alanları
Antalya
Adres
Muratpaşa Mh. 597. Sk. Uysal Ap. No:7/1 Muratpaşa
07010 Antalya
Türkiye
+90-5462475992 www.efzamimarlik.com
Prof pin.png%7c36.9040676,30