4M Mimarlık – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
4M Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
4M Mimarlık
4M Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Hepimiz oluşturduğumuz yapay çevrelerde yaşamaktayız. Günümüzde hızla gelişen bilim, teknoloji ve iletişim ile yaşam biçimlerimiz de değişmektedir. Yapılarımız bu değişim karşısında daha kısa sürede yetersiz kalmaktadır. Yüksek bedeller ile oluşabilen yapılarımızda ekonomik ve doğru çözümlere ulaşabilmemiz için çağın devrimini takip etmek durumundayız. Oluşturacağımız yapılarda istediğimiz sonuca ulaşmanın en önemli bölümünü ise yapının tasarım ve projelendirme safhası oluşturmaktadır. Biz bu bilinç ile; kurumunuzun gerçekleştirmeyi planladığı yeni çalışmalarda, tasarım, mimarlık mühendislik proje hizmetleri, dekorasyon uygulamaları, kontrolörlük, müşavirlik ve taahhüt alanlarında birikimlerimizi, emeğimizi, gücümüzü ve çalışma dinamizmimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • Mühendislik
  • Müşavirlik
  • Müteahhitlik
Hizmet alanları
Ankara ve İstanbul
Adres
Şehit Ersan Caddesi 4/15 Çankaya
06680 Ankara
Türkiye
+90-3124397669 4mmimarlik.com.tr
Prof pin.png%7c39.896167,32