ND Mimarlık – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ND Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ND Mimarlık
ND Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

ND Mimarlık 2007 yılında Kurucu ortaklar Y.Mimar Nurgül AKGÜNDÜZ ÜSTDAĞ ve Mimar Durmuş ÜSTDAĞ tarafından kurulmuştur.

ND Mimarlık kuruluşundan bu yana yurt içinde ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Toplu konut projeleri, mağazalar, ofisler, oteller, konutlar ve klinik projeleri gibi çeşitli proje dallarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Projelerinde en önemli üç kıstas; işlevsel mimari gereksinimler, müşteri ihtiyaçları ve estetik değerlerdir. Bu maddelerin her birinin mükemmel oranını ve uyumunu yakalayarak ortaya çıkardıkları mekânlar mimari anlayışlarının temelini oluşturur.

Projelerde en önemli değerlendirme kriteri müşteri memnuniyetidir. Müşterilerinin kullanım, zaman, maliyet, ideal ve görsel anlamda ulaşmak istediği noktaya, kaliteden ödün vermeden; ihtiyaç programı, fonksiyon çözümleri ve estetik kaygıların doğru oranlarda harmanlanması ile ulaşılır. Tasarım ve uygulama sürecinde müşteri ile koordineli şekilde proje gelişim süreci tamamlanır.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.ndgrup.com
Prof pin.png%7c41.00527,28