88 İç Mimarlık – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
88 İç Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
88 İç Mimarlık
88 İç Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

88 İÇ MİMARLIK LTD.

88 İç Mimarlık mekansal hayalleri gerçeğe dönüştüren, mimari ve iç mimari tasarımlarını, gözlemlerinden ve teorilerinden çıkardığı pratikle uygulayan bir iç mimarlık ofisidir. 

Berkan Yenigün ve Burak Ertunç tarafından 2006 yılında İstanbul Beşiktaş’ta kurulan 88 İç Mimarlık, gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla Şişhane ofisinde mimari / iç mimari proje tasarımına ve proje uygulama danışmanlık / kontrolörlük hizmetlerini vermeye devam etmektedir. 

88 İç Mimarlık başta İstanbul olmak üzere, Berlin, Hamburg, Tripoli, Accra, Tahran, Aşkabat, Cezayir gibi dünyanın çeşitli şehirlerin de otel, ofis, mağaza, villa, konut ve sağlık kurumlarının iç mimari projelerini tasarlamış ve uygulamalarını anahtar teslim gerçekleştirmiştir. 

Geçen bu süreçte alanında uzman inşaat, makine, elektrik mühendisliği, mobilya üretici firmaları ile güçlü bir işbirliği geçmişine sahiptir. 

88 İç Mimarlık, proje tasarımı ve uygulamasında mesleki pratiğine profesyonel kadrosu ile devam etmektedir.

Hizmet alanları
İstanbul
Adres
Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5 2. Kat Şişhane Beyoğlu
34430 İstanbul
Türkiye
+90-2122131262 www.88icmimarlik.com
Prof pin.png%7c41.028409,28