İzbudak Mimarlık – Istanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
İzbudak Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
İzbudak Mimarlık
İzbudak Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

İzbudak Mimarlık’ın kurucusu Hakan İzbudak 2000 yılından bu yana, mağazacılık sektöründe uzmanlaşarak 130000 m2’nin üzerinde konut, ofis, sanat galerisi ve mağaza gibi farklı alanlarda geliştirdiği projeleriyle, mimari tasarım ve uygulama çözümleri üretmektedir.

İzbudak Mimarlık 10 yılı aşkın deneyimi ile, mimarlık hizmetleri altında, danışmanlık, proje tasarım ve uygulama hizmetleri verirken, perakende sektöründe Mudo, Levi’s, Damat Tween, Assos, Pera Diamond gibi hem yurtiçi hem de yurtdışında operasyonlar gerçekleştiren çeşitli markalarla çalışmaktadır.

Çalıştığı bu markalara hizmet verirken 100 ila 4500 m2 arasında çeşit çeşit projeler yürütmüş, türkiyenin ve dünyanın 4 bir yanında mağazaların tasarım ve uygulamalarını başarıyla sonuçlandırmıştır. 

Bu süre zarfında Belçikalı ve Fransız mimarlık ofisleri ile ortak projelerde yer almış, partnerlik yetilerini ve her geçen gün sunduğu hizmetleri geliştirerek çalışmaya devam etmektedir.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.izbudakmimarlik.com.tr
Prof pin.png%7c41.00527,28