PUAR iÇ MİMARLIK ve TASARIM TİC. LTD. ŞTİ. – İstanbul: İç Mimarlar | homify
PUAR iÇ MİMARLIK ve TASARIM TİC. LTD. ŞTİ.

PUAR iÇ MİMARLIK ve TASARIM…

PUAR iÇ MİMARLIK ve TASARIM TİC. LTD. ŞTİ.
PUAR iÇ MİMARLIK ve TASARIM...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 73% oranında tamamlanmış durumda

73%

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

PROJELER

       Kelime anlamı olarak, mamul üstüne kabartma süslemeler tarzında dekorlama tekniğinde, içine rölyef konularak kullanılan plastik küçük bir toptur Puar… İsmin sözlük anlamı bu olsa da Serpil Boz'un penceresine bu tanım biraz uzaktır aslında. Seramikçi bir anne ve babanın kızı olarak doğan Serpil Boz'un Puar'la tanışması çocukluk yıllarına dayanır. 1961 yılından beri seramik sanatı ile uğraşan annesinin her gün elinde gördüğü Puar, ilk başta onun için turuncu bir top olsa da, hem bu günlere gelmesini sağlayacak, hem de kurduğu şirketin isim babası olacaktır aslında.

       "Çok uzun bir serüvendi belki de… Annesine tapan, onun izinde olmayı kendine hedef alan ben, sanatının içinde kaybolmuş bir aileden geliyorum. Küçücük yaşlarda elime aldığım bu turuncu topun, bir gün gelip kocaman bir kimlik haline dönüşeceğinden habersiz… 13 yaşından itibaren hayatının 52 senesini seramikle yoğurmuş bir kadının devamıyım ben… Hayallerinden vazgeçmeyen, bu hayalleri planlayan ve uygulayabilmek için çok çalışan biri oldum hep. Tıpkı hayallerimi tek tek hayata dönüştürdüğüm gibi, başka hayalleride hayata geçirmek bir iş oldu benim için…

       Ve şimdi bizler Puar Tasarım Ekibi olarak kendi hayallerimizle sizlerinkini birleştirmek istiyoruz. Gelin istediğiniz dünyaya birlikte yürüyelim…"

Serpil Boz

Hizmetler
  • İç Mimari Proje Tasarımı ve Uygulama
  • mobilya tasarımı ve üretimi
Hizmet alanları
İstanbul
Adres
Arnavutköy mah. Kuruçeşme cad. No:79 / B Beşiktaş
34000 İstanbul
Türkiye
+90-2123580404 www.puar.design
Prof pin.png%7c41.0635793,29