Eka Yapı Dekorasyon – Istanbul: Duvar Kağıdı & Boyamaları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Eka Yapı Dekorasyon
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Eka Yapı Dekorasyon
Eka Yapı Dekorasyon
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Biz kimiz; 1975 yılında boya işine başlamış babanın üç evladıyız. Günümüzde halen hizmet veren iki kuşaktır dürüst, güvenilir ve kaliteli iş yapan, babamızdan aldığımız bayrağı daha ileri taşımaya çalışan bir firmayız.   Bize göre; Ustalık demek; bilgi, birikim, beceri ve tecrübe demektir.   Biz bu işi HER GÜN yapıyoruz,  Siz bu işi BİR KERE yaptırıyorsunuz...   Bize göre önemli olan işi almak değil, işi müşterinin istediği gibi eksiksiz tamamlayıp zamanında teslim etmektir.   Bize göre işin kalitesi ustaya ve kaliteli malzemeye bağlıdır.  Her ustayla çalışmıyoruz ve her malzemeyi kullanmıyoruz.   Bize göre;   İyi usta, kötü malzeme = kötü iş.   İyi malzeme, kötü usta = kötü işi.   İyi usta, kaliteli malzeme = mükemmel iş.   Erhan Yılmaz.

Hizmetler
  • duvar kağıdı ustası
  • boyacı ustası
  • stropiyer ustası
  • dekoratif boya ustası
  • alçı ustası
Hizmet alanları
İç Dekorasyon ve istanbul
Adres
34188 Istanbul
Türkiye
+90-5322747209 www.boyacinbenim.com
Prof pin.png%7c40.999109,28