Not Mimarlık – İzmir: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Not Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Not Mimarlık
Not Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Binalar ve kent parçalarını tasarlıyoruz. Yeni strüktürlerle, peyzaj ile iç mekanlar ile ilgileniyoruz. Disiplinler arası çalışan bir ekibiz. Her alanda inovasyona inanıyoruz.

Büromuz İzmir’de, amacımız yapabildiğimiz her yerde yapabildiğimiz kadar mimarlık. Yarışmalara giriyoruz. Herkesle paylaşmak istediğimiz fikirlerimiz var. Yeni ve yaratıcı bir mimarlık ortamı istiyoruz. Bunun parçası olmak için çalışıyoruz. Not Mimarlık İzmir'de Mimarlık, İç Mimarlık ve Mimari Proje yürütücülüğü ve uygulama hizmetleri vermektedir. Not Mimarlık Ofisi, İzmir merkezli olarak farklı ölçek ve tarzlarda projeleri hayata geçirmektedir. İzmir'de Mimarlık, İç Mimarlık, farklı konu ve ölçekteki mimari tasarım projelerinin hazırlanması ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Hizmet alanları
İzmir
Adres
Kızılay Cad. No: 6/1 Alsancak
35210 İzmir
Türkiye
+90-2324633923 www.notmimarlik.com
Prof pin.png%7c38.4295029,27