OPMAR OPTİK – İSTANBUL: Online Mağazalar | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
OPMAR OPTİK
OPMAR OPTİK

OPMAR OPTİK

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
OPMAR OPTİK
OPMAR OPTİK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Opmar Optik mağazaları; dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisinin beğenisine “SELF SERVİS” sistemiyle sunmaktadır. Türkiye’de ilk defa uygulanan “SELF SERVİS” hizmet anlayışıyla müşterilerimiz, rahat, özgür ve diledikleri gibi gözlük seçimi yapabilmektedirler.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve optik sektörüne büyük mağazacılık konseptini getiren Opmar Optik, bünyesinde bulunan ünlü markaların dünya genelinde satışa sunulan fiyatlarını, gözlüklerin üzerinde bulunan BARKOD sistemi ile anında öğrenme olanağı sunar. Ayrıca bu markaların her biri Türk tüketicisinin tarzını belirleyerek modayı takip etmelerine yardımcı olur. Optik Cam ve Optik Çerçeve alanında dünya markası olan RODENSTOCK’un ürünleri Opmar Optik müşterilerine, deneyimli satış danışmanları ve optisyenler tarafından bilgisayar sisteminde sunulmaktadır. Mağazalarımızda kullanılan ImpressionIST 3 makinesi odak noktasını en doğru şekilde almayı sağlıyor. Bunun yanı sıra yılın belirli zamanlarında düzenlediği kampanyalar ile ödeme imkanlarını kolaylaştıran satış koşulları oluşturan Opmar Optik, 2016 itibariyle İstanbul, Ankara, Bolu, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, Denizli, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Hatay, Mersin, Afyonkarahisar, Çanakkale, Antalya, Bodrum, Kahramanmaraş, Kuşadası, Kayseri, Konya, Kocaeli,Kütahya, Van’ da 75 mağazaya ulaşmıştır. Opmar Optik olarak, her zaman, her yerde hesaplı fiyatlarımızı müşterilerimize sunmakta ve Türkiye’de optik perakende sektörüne yepyeni bir anlayış getirmektedir.

Hizmetler
  • Normal ve Güneş Gözlüğü Satış ve Tedariği
  • Renkli ve Numaralı lens Satış ve Tedariği
Hizmet alanları
Perakende ve Toptan
Adres
Darülaceze Cad. Nadide Sok. No:30 Sesa Plaza ŞİŞLİ – İSTANBUL
34380 İSTANBUL
Türkiye
+90-2123140075 www.opmar.com.tr
Prof pin.png%7c41.0659444,28