Hakan Kıran Mimarlık – Istanbul: Mimarlar | homify
Hakan Kıran Mimarlık

Hakan Kıran Mimarlık

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Hakan Kıran Mimarlık
Hakan Kıran Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 20% oranında tamamlanmış durumda

20%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

1992 yılında kurulan Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bünyesinde, mimarlar, mühendisler, iç mimarlar başta olmak üzere birçok profesyonel ve uzman çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimiz yaratıcılığın önemine inanmaktadır. Bu nedenle yaratıcılığın her etap ve formunda hizmet vermekteyiz. İdealimiz; tradisyonel ve tarihi yapılarla ilgili gözlem ve deneyimimizden yola çıkarak, fütürist, fonksiyonel ve özgün binalar tasarlamaktır.

Geleneksel kültür ve birikimimizden aldığımız referansla, eser niteliği kazanabilecek ve toplumun hem bugün hem de gelecekte eser niteliği özelliğini kabul edebileceği yapılara imza atmaktır.

Tasarım, yalnızca mekanın değil, aynı zamanda mekândaki en küçük mobilyadan, yapının kentle kurduğu ilişkiye ve uyuma kadar her aşamada hassasiyetle ele aldığımız bir olgudur. Bu süreçte, geleneklerinden referans alan ve yıllarca yaşayacak eserler yaratmak amacıyla, fizibiliteden başlayarak anahtar teslimine kadar her aşamada eksiksiz ve kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunmayı esas alırız.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
Istanbul
Türkiye
www.hakankiran.com
Prof pin.png%7c41.00527,28