Asortie Mobilya Dekorasyon Aş. – Istanbul: Mobilya & Aksesuarlar | homify
Asortie Mobilya Dekorasyon Aş.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Projeler

MÜKEMMELİN MEKANA YANSIMASI 

Kurucularımızdan Gafur Yılmaz, "Mükemmel mobilya, birlikte aynı ortamda bulunmaktan mutluluk duyulan mobilyadır” diyor. Onun içindir ki; Asortie’nin en önemli ilkesi kullanıcının hayalinde saklı olan mekânı mükemmel şekilde tasarlamak ve üretmektir. Temel amaç; kullanıcıya mutluluk kazandıran tasarımlara hayat vermektir.

Bizim Tasarımlarımız Kalıba Sığmaz.

Biz mobilyalarımızı klasik, modern ve avangarde gibi gruplara ayırmıyoruz. Bizim için en iyi mobilya, rahat, konfor ve şıklık için tasarlanmış yaşanılabilir mobilyadır. Sizin hayal ettiğiniz mobilyayı belirli kalıplara sokmak, onları alışılagelmiş motiflerle süslemek ve artık herkesin görmeye alıştığı renklerle donatmak bizim hiç alışık olmadığımız bir tarzdır. Tasarımcılarımız, ürünleri dizayn ederken önceden şekillenmiş kalıpları değil, sizin hayallerinizi çizerler. 47 yıllık bir geçmişe sahip olmakta bunun çok büyük bir payı olduğunu düşünüyoruz.

Hizmetler
  • Sadece Mobilya Değil! Ana faaliyet konumuz mobilya üretimi olsa da
  • dekorasyon adına ne varsa hepsinde müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Hizmet alanları
  • klasik mobilya
  • Lüks Mobilya
  • Klasik Aksesuar-Dekorasyon
Adres
Masko Mobilya Kenti 4B Blok No: 11-13
34306 Istanbul
Türkiye
+90-2126750446 www.asortie.com

Değerlendirmeler

Rahatlık ve şıklık hepsi bir arada. Aldığımız ürünlerden çok memnun kaldık. Klasik mobilyada tek geçerim. Başarılarınızın devamını dilerim.
5 ay önce
Ürünleri oldukça kaliteli ve çalışanları güler yüzlü ilgili kişiler güvenilir bir mağaza olup tavsiye ederim.
5 ay önce
Masko mobilya kentinde jozefin ihtiyacımız için tanıştığımız firma. Ürünleri çok kaliteli, çalışanları güleryüzlü. Hizmetleri için teşekkür ederim.
yaklaşık 2 ay önce
Prof pin.png%7c41.1015173,28