ANİMAM 3D STUDIO DESIGNER 3D MODELLEME & 3D ANİMASYON – İstanbul: 3D Görselleştirme | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ANİMAM 3D STUDIO DESIGNER    3D MODELLEME & 3D ANİMASYON
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ANİMAM 3D STUDIO DESIGNER    3D MODELLEME & 3D ANİMASYON
ANİMAM 3D STUDIO DESIGNER ...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Animam 2008 yılından beri kazanmış olduğu tecrübesiyle, 3D Modelleme ve animasyon, 3d Animasyon ve Çizgifilm, 3 boyutlu mimari görselleştirme, 3d mimari tasarım ve mimari  animasyon alanlarında hizmet vermektedir. İç mekan, dış cephe, konut projeleri, sosyal tesisler, mağaza, ürün mobilya modellemesi ve 3d Ürün kataloğ çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Animam 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama alanında, yaratıcı ekibiyle, gerçeğe en yakın görsel sunumlar ve kaliteli uygulamalar ile 3 boyutlu modelleme,  3 boyutlu render, 3d ürün renderları, 3d ürün kataloğu ve tasarımı alanlarında da profesyonel olarak çalışmalar yapmaktadır. 

Animam 3 boyutlu ürün görselleştirme, yapılması planlanan ya da konsept aşamasındaki ürünleri, fotoğraf kalitesinde sunmanıza yardımcı olur. 3 boyutlu ürün görselleştirme aynı zamanda günümüzde reklam sektöründe ve ürün kataloglarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün imajları, sanal gerçekçiliğin sunduğu yüksek kalitede ve hayal gücünün limitleri ile sınırlı bir platformda üretildiği için fotoğraf çekimi yerinede tercih edilmektedir.

3 boyutlu görselleştirme uzmanlarımız, mimari ve inşaat firmalarıyla yakın bir şekilde çalışarak, projelerinize yaşam verecek yüksek kalitede, fotorealistik mimari görseller ve ilüstrasyonlar oluştururlar. Animam ’ın geniş yelpazede sunduğu yüksek kalite ve standart kalite 3 boyutlu görselleştirme servis seçenekleriyle, hayata geçirmeyi planladığınız projelerinize pazarlama, reklam ve yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılıyor olacağız.

Hizmetler
3D Mimari Modelleme ve Animasyon
Hizmet alanları
  • 3D Mimari Modelleme ve 3D Mimari Animasyon
  • istanbul
Adres
Sancaktepe/Samandıra
34885 İstanbul
Türkiye
+90-5323045265 animam.com
Prof pin.png%7c40.9770189,29