TRIO PARQUET – İstanbul: Yer Döşemeleri | homify
TRIO PARQUET
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
TRIO PARQUET
TRIO PARQUET
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Trio Parquet;  Atay Dış Ticaret Proje Mimarlık A.Ş. bünyesinde, 1996 yılından beri  Caddebostan’ daki merkez showroomu ve Levent showroomunda,  tamamını yurt dışından ithal ettiği ürünlerini sergilemektedir. Bilgi birikimi ve deneyimini, sadece üstün kaliteli ve estetik detaylarla birleştirerek sayısız villa, konut, otel, sosyal tesis, mağaza ve işyeri projesi gerçekleştirmiştir.

Son kullanıcıya verdiği butik tarzı ürün ve hizmet kalitesinin yanında büyük projelere attığı başarılı imzasıyla sektörde adından gururla söz ettirmektedir. Lamine, Masif Parke, Marküteri ve Parke Uygulama Malzemeleri alanında dünyanın sayılı, seçkin markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Trio Parquet, bu ürünlerin tüm pazarlama ve toptan – perakende satış faaliyetleri ile birlikte, konusunda uzman ekipleriyle, profesyonel uygulamasını da yapmaktadır. Hayata yaklaşımı ‘‘ insana, doğaya ve çevreye saygı ’’ olduğundan, marka ve ürün yelpazesi de bu felsefe üzerine kurulu olan Trio Parquet; teknoloji ve geleneği en gelişmiş yöntemlerle bir araya getirerek doğal çevreyi korumayı hedefleyen markaları bünyesinde toplamaktadır.

Hizmetler
  • Lamine Parke
  • Masif Parke
  • Marküteri gibi ahşap yer döşemelerinin toptan
  • perakende
  • proje bazında satış
  • pazarlama ve uygulaması
Hizmet alanları
istanbul
Adres
Cemiltopuzlu Cad. 62 – A
34728 İstanbul
Türkiye
+90-2163699050 www.trioparquet.com
Prof pin.png%7c40.9688934,29