Loc Design Mutfak Banyo – Balıkesir: Mutfak Planlayıcıları | homify
Loc Design Mutfak Banyo

Loc Design Mutfak Banyo

Loc Design Mutfak Banyo
Loc Design Mutfak Banyo
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Profiliniz 91% oranında tamamlanmış durumda

91%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın

PROJELER

Misyonumuz; Dünyanın her noktasında sizlere daha iyi hizmet için mutfak banyo mobilyası ihtiyaçlarını yerinden karşılamak, istihdam oluşturmak ve müşterilerimizin konforlu, hoş görünümlü, kaliteli ve uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılayarak memnun ve mutlu etmek, hoş bir ortamda çalışmaların sağlayarak verimliliklerini arttırmaktır. Ayrıca; LOC Design Mutfak Banyo kuruluşu olarak sektörün gelişimini ve müşteri beklentilerini her zaman ön planda tutarak müşteriye beklenilenin üzerinde ürünler sunmaktır. 

İnsanı ve aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini onların yaşam stillerine uygun, farklı ve ekonomik ürünler üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sunmaktır. Yeni fikir ve hızlı uygulamalarla birlikte mobilya üretiminde kaliteyi ilk özellik olarak aramaktır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmaktır.Mobilya sektöründe, müşterilerin verdiği güvenle birlikte her zaman tercih edilen kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz;

Mobilya ve Pazarlama konusunda, aynı kaliteyi korumak ve teknoloji trendlerine ayak uydurarak kendimizi yenilemektir. Kaliteli, sağlam ve uygun fiyatlarla öncelikle Edremit ve Körfez bölgesinde oluşturulan mutfak,banyo mobilyalarında tercih edilen firma olmaktır. 

Ayrıca; Mobilya sektöründe, kalite anlayışımızı korumak ve bu anlayışı daha ileri bir seviyeye taşıyarak siz değerli müşterilerimize verilebilecek en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hedefe ulaşmanın bir takım ruhu içinde olacağına yürekten inanan kuruluşumuz, tüm teknik kadrosuyla her konuda ve her fırsatta kendini yenilemektedir. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Hizmetler
Mutfak
Adres
Yolören Mah 872 Sok No 15 Kuruçay Edremit
10305 Balıkesir
Türkiye
+90-2663921443 www.locdesign.com.tr/iletisim.html

Değerlendirmeler

Profosyenel kadrosuyla LOCdesign bir marka
yaklaşık 1 ay önce
Proje tarihi: Şubat 2017
Prof pin.png%7c39.5956847,26