Palmiye Koçak Sandalye Masa Koltuk Mobilya Dekorasyon – İstanbul: Mobilya & Aksesuarlar | homify
Palmiye Koçak Sandalye Masa Koltuk Mobilya Dekorasyon
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Palmiye Koçak Sandalye Masa Koltuk Mobilya Dekorasyon
Palmiye Koçak Sandalye Masa...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

2001 yılı itibariyle mobilya iç dekorasyon mamulleri imal eden bir işletme olarak mobilya sektöründeki faaliyetlerine başladı.

Aile şirketi olarak kurulan Palmiye Koçak 18 yıllık iş deneyimini ve gelişen iş koşullarının modern argümanlarını kullanarak, bugün de aynı isim ve ortakları ile marka değerini yükseltiyor.

Sandalye, masa, kabin, kanepe, Ahşap Sandalye, Ahşap Masa, Metal Sandalye, Bahçe Mobilyaları, Cafe Mobilyası, Restoran Mobilyası, Otel Mobilyası, Okul Mobilyası, Hastane Mobilyası ve Ofis Mobilyaları üretmekteyiz.

5500 m² kapalı alanda kalite ve deneyim de öncü, mimar kadrosu, profesyonel personeli ile Palmiye Koçak Türkiye'nin en kapsamlı makine parkurlarından birine sahiptir.

Gelişmiş altyapısı, 18 yıllık iş deneyimi, profesyonel kadro ve ürün kalitesini harmanlayarak, otel, restoran, cafe, pastane, okul, hastane, ofis ve ev gibi özel ve kurumsal mekanlar için 'Şık ve Dayanıklı' 5000 den fazla çeşit ile güvenilir masa, sandalye v.b. ürünler üretmektedir.

Palmiye Koçak kendi tesislerinde üretilen ürünlerini; Avrupa, Asya, Afrika ve Orta doğu genelinde 50 den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Avrupa Ülkeleri: Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Finlandiya, İsviçre, İrlanda, Avusturya, Yunanistan, Macaristan, Ukrayna, Moldovya,

Asya Ülkeleri: Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Japonya,

Afrika Ülkeleri: Nijerya, Kenya, Libya, Cezayir, Tunus, Somali, Sudan, Fas, Mali,

Orta doğu Ülkeleri: Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Kuveyt, Suriye, UEA.

Hizmetler
 • sandalye imalatı ve satışı
 • masa imalatı ve satışı
 • koltuk ve mobilya imalatı ve satışı
 • cafe dekorasyon
 • otel dekorasyon
 • restoran dekorasyon
 • pastane dekorasyon
 • hastane dekorasyon
 • ev dekorasyon
 • ofis dekorasyon
 • düğün salonu dekorasyonu
 • Hepsini göster: 11 hizme
Hizmet alanları
Mobilya ve İstanbul
Adres
Kaynarca Mahallesi, D-100 Yanyolu No:52 Pendik
34890 İstanbul
Türkiye
+90-2164277558 www.palmiyekocak.com

Değerlendirmeler

Dürüst bir firma mal satmaktan ziyade müşteriyi doğru bilgilendiriyorlar. Acil bir sipariş vermek istediğimde aldığım cevap şu oldu o tarihe yetiştiremeyiz siparişin büyüklüğü, küçüklüğü önemli değil önemli olan sizlerin güvenini kayıp etmemek. Buda hoşuma gitti kibar davranan Tarık beye teşekkür ediyorum.
11 ay önce
Dün itibarı ile almış olduğumuz mallar Almanya’ya elimize ulaştı. Palmiye Koçak malları çok özenli bir şekilde yüklemiş ve paketlemiş. Malları açtığımızda gerçekten çok temiz ve istediğimiz kalitede geldiğine şahit olduk. Bir tır malda hiçbir hata ve yanlış yok bu mutluluğumuzu sizler ile paylaşmak istedim. Palmiye Koçak Mobilya firmasına teşekkür ediyor hayırlı işler diliyorum.
11 ay önce
Her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden masa ve sandalye modelleri mevcut. Kıbrıs'taki otel projemizin mobilya ihtiyaçları için palmiye koçak firmasıyla çalıştık ve çok memnun kaldık. İstediğimiz sandalyeleri kısa süre içerisinde imal edip teslimatını gerçekleştirdiler. Ürünler balonlu ambalaj malzemesiyle özenle paketlenmişti. Böylece korktuğumuz nakliyat sürecini de kazasız atlatmış olduk.
11 ay önce
Prof pin.png%7c40.8798356,29