Çağrı Aytaş İç Mimarlık İnşaat – Hatay / İskenderun : İç Mimarlar | homify
Çağrı Aytaş İç Mimarlık İnşaat
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Çağrı Aytaş İç Mimarlık İnşaat
Çağrı Aytaş İç Mimarlık İnşaat
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Çağrı Aytaş İç Mimarlık, maksimumu yaratmak hedefiyle, oran, doku, kütle, renk, fonksiyon, estetik… gibi mimari bir baz ile müşterilerimizden edindiğimiz verileri birleştirerek, empati yaklaşımımızla mekanları gerektiğinde çoklu alternatifli olarak projelendiriyoruz.

Çağrı Aytaş İç Mimarlık, kişi ya da kuruma odaklı kimlikler belirleyip çalışma partnerine özel tasarımlar sunarken sektörde trend belirleyen bir konuma da sahip oluyor.  

Çağrı Aytaş İç Mimarlık, müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekân, gerekse obje tasarımlarımızda çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır. 

 Çağrı Aytaş İç Mimarlık, çalıştığı kişi ya da kurumların mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine göre özgün tasarımlar yaparken günün iç mimari çizgilerini konsept anlayışını göz önünde bulundurarak kâğıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. 

Çağrı Aytaş İç Mimarlık, çalıştığı kişi ya da kurumların mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine göre özgün tasarımlar yaparken estetiği konforla bir arada sunmaya özen gösteriyor. Tüm bunlar, tasarlanan mekânların sadece görsel olmasından çok yaşanılır olmasını sağlıyor. Var olan yeri en doğru biçimde planlayıp fonksiyonel ve verimliliği arttırıcı çözümlemeler sunuyor.  

Çağrı Aytaş İç Mimarlık marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İskenderun merkezindeki ofisimizde dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler üretmektir

Hizmetler
Proje Yönetimi Planlama – Konstrüksiyon Tasarım ve Uygulama Tadilat Renovasyon Restorasyon İç tasarım paketleri
Adres
Savaş Mah. namık Kemal Cad. No:24 Kat 2 D.2 Aytaş İş Merkezi
31200 Hatay / İskenderun
Türkiye
+90-3266120050 www.cagriaytas.com
Prof pin.png%7c36.584763,36