Magic Mimarlık – Ankara: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Magic Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Magic Mimarlık
Magic Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Tek bir mimarın ele alıp tamamladığı yapıların, birçok mimarın,
başka amaçlarla yapılmış olan eski duvarları kullanarak, yamayıp onarmaya çalıştıkları yapılardan daha güzel ve daha düzenli oldukları görülür. (Descarte)

Mimarlık ve İçmimarlık sanat dalları arasında zirvede yer almaktadır. Kendi zamanın en ünlü sanatçıları ressam olması yanında birer mimar olarak boy göstermişlerdir. Temel sanat kurallarının tüm yansımaları dönemin mimarisinde görülmektedir. Bu çizgiden yola çıkarak yaşam alanlarını birer tabloya benzetip resim yapma arzusuyla mekanları şekillendiriyoruz.

Magic Mimarlık bu disiplinine bağlı kalarak iç mekan tasarımı konusunda yaratıcı, sanatın temel kurallarına bağlı, yeniliklere açık, araştırmayı severek yaşam alanları oluşturmaktadır.

Hizmetler
İçmimari Proje Uygulama Danışmanlık
Hizmet alanları
Ankara
Adres
Maidan İş Merkezi C Blok No:27
06700 Ankara
Türkiye
+90-3124664550 www.magicmimarlik.com
Prof pin.png%7c39.9092106,32