Arredeco Mimarlık - Y. Mimar Caner Kutsal – Gaziantep: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Arredeco  Mimarlık – Y. Mimar Caner Kutsal
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Arredeco  Mimarlık – Y. Mimar Caner Kutsal
Arredeco Mimarlık - Y. Mim...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Hakkımızda

Arredeco Mimarlık genç profesyonellerden oluşan ekibi ile mimari ve iç mimari, tasarım, projelendirme, planlama, uygulama, restorasyon ve danışmanlık servislerini başarı ile yürütmektedir. Proje, tasarım, planlama ve uygulama çalışmalarının her aşamasında müşterisini takımına dahil ederek tanımlanan talepleri kısa sürede çözümleyen Arredeco Mimarlık ekibi, tasarım, planlama ve uygulama gelişim sürecindeki kaliteyi garanti etmektedir. Arredeco Mimarlık, tasarım, uygulama ve restorasyon projeleri, kalite – kontrol safhalarında proje başlangıcından sonuna kadar olan süreçte verimli bir çalışma düzenine sahiptir. 

Bugüne kadar yapılan projeler arasında residence-konut projeleri, yaşam kompleksleri, sağlık yapıları, rekreasyon projeleri, çevre tasarımı projeleri, iş merkezi – ofis projeleri, kentsel tasarım projeleri, dekorasyon projeleri, restorasyon projeleri, spor kompleksi projeleri  bulunmaktadır. Tasarım anlayışının sonucu olarak tüm projelere detaydan bütüne aynı özenle yaklaşan Arredeco Mimarlık  son teknolojileri de yakından takip ederek, uygun malzeme seçimi ve pratik uygulama teknikleriyle projelerine değer katar.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • Dekorasyon
  • Danışmanlık
  • Uygulama
Hizmet alanları
Gaziantep ve çevresi
Adres
Budak Mahallesi M. Fevzi Çakmak Bulvarı No: 92A Akasya Apt. Şehitkamil
27090 Gaziantep
Türkiye
+9034232185245059777797 www.arredeco.com