Barkod İç Mimarlık

Barkod İç Mimarlık

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Barkod İç Mimarlık
Barkod İç Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

İç Mimar Deniz Beceren'in, 2010 yılında İzmir’in bilinen mobilya atölyelerinden olan Ardıç Mobilya’da başlayan tasarım yolculuğu, 2016 yılına gelindiğinde Barkod İç Mimarlık adıyla markalaştı. Ayrıntılara verdiği önem ve kullandığı malzemelerin uyumu ile kusursuz tasarım anlayışını benimseyen Barkod İç Mimarlık, tasarımcı ekibinin yanında kendi bünyesindeki üretim atölyesiyle de tasarladığı ürünlerin uygulamasını yapmaktadır.

  Barkod İç Mimarlık, tasarımdan üretime kadar olan tüm süreçleri tek bir çatı altında yönettiği için müşterilerine özel iç mimari tasarımları konfor ve doğal bir uyumla sunar. Ofiste bulunan tasarım ekibi müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek kullanışlı, işlevsel ve göz alıcı tasarımlar hazırlar. Hazırlanan tasarımlar Barkod İç Mimarlık üretim atölyesinde kusursuz bir şekilde üretilir.

Konut, otel, ofis, kafe ve restoran gibi alanlarda iç mimari ve uygulama projelerini profesyonel ekibi ile gerçekleştiren Barkod İç Mimarlık, aynı zamanda fuar standları ve uygulamasıyla da markalara hizmet vermektedir. Yaratıcılık ve işlevselliği; deneyim, hayal gücü ve tasarım anlayışlarıyla birleştiren Barkod İç Mimarlık, ofisinde ve üretim atölyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet alanları
İzmir
Şirket ödülleri
 • European Property Awards Interior Design
 • IDA Design Awards
 • A' Design Award and Competition
Adres
İsmet Kaptan Mah. 1372 Sok. No: 24 MBU İş Hanı A Blok K. 6 D. 61 Alsancak
35210 İzmir
Türkiye
+90-2324841892 www.barkodicmimarlik.com

  Profiliniz 82% oranında tamamlanmış durumda

  82%
  • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

  Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın