PERGOLA A.Ş.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje

Projeler

Pergola A.Ş İstanbul merkezli üretim tesislerinde dünya standartlarında ürettiği motorlu gölgelendirme sistemleri Pergola ve i-Zipscreen dış mekan perde sistemlerini profesyonel ekibi ile kalite odaklı ulusal ve uluslararası projelere dönüştürmektedir. Dünyanın birçok noktasına ulaşmış referansları ile büyümeye devam eden firmamızla mimari bakış açılarınıza değer katmak ve taleplerinize en fonksiyonel çözümleri sunmak için varız.
Pergola A.Ş. özel motorlu tente sistemiyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamaktadır. Pergola A.Ş., Pergola motorlu tente sistemleriyle, her türlü hava şartında ideal korumayı sağlar. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir. Pergola A.Ş. nin ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır. Pergola A.Ş. sizlerin isteklerine göre hazırlamış olduğu özel tente kumaşlı, açılır kapanır tavanlı motorlu pergola tente sistemlerindeki LED aydınlatma sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir mekanlar oluşturmaktadır.

Hizmetler
Profosyonel Dış Mekan Çözümler
Hizmet alanları
istanbul ve Turkiye
Şirket ödülleri
Motorlu Pergola Sistemleri                                                                                                                                                                                               *Dış Mekan Perde Sistemleri*Kış Bahçe Sistemleri*Tente Sistemleri*Gölgelendirme Sistemleri
Adres
Mehmet Akif Ersoy Mah. Erdal Sk. No:1/1B Üsküdar
34682 İstanbul
Türkiye
+90-2165579863 www.pergola.com.tr

Değerlendirmeler

yaklaşık 1 yıl önce
2 yıldan fazla önce
Mükenmel bir ürün detayları kusursuz bütün firmaları inçeledim PERGOLA AŞ bu işde 1 Numara ....
5 yıldan fazla önce