Berna Duman Seramik Atolyesi – Istanbul: Sanatçı & Zanaatkârlar | homify
Berna Duman Seramik Atolyesi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Berna Duman Seramik Atolyesi
Berna Duman Seramik Atolyesi
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

TASARLAYAN

1999 Sakarya Üniversitesi seramik bölümünden mezun olmuştur. Yapıtları yurtiçinde çeşitli galerilerde sergilenen , özel koleksiyonlarda yer alan Berna Duman kisisel calismalarina atolyesinde devam etmektedir.

PAYLAŞAN 

Sanatçi, sanattan keyif alan denemek, ogrenmek isteyen herkes icin; ozel kurumlarda seramik ve Heykel workshopları düzenliyor veya atölyesinde bilgi, birikim ve sanatin guzel enerjisini paylasiyor.

ISTEYEN 

Yaşam alanında kişiye özel zevklerin tek ve orijinal olmasından yola çıktı Berna Duman Seramik ve heykelleri..
Amacı ise, her birey özel ve tekdir, alınan her obje veya heykel yıllar içerisinde bile mutluluk vermesi, size kendinizi özel ve bambaşka hissettirmesi için tasarlandı. Bu nedenle her çalışma tek ve tasarım ürünüdür. Öncesinde eskizlenen tasarımlar, ürüne uygun şekillendirme tekniği ile elde şekillenir önce 900 ardından sırlanarak 1050 derecede fırınlanır. Güzel günlerinize güzellik katmak mutluluk katmak için tüm iyi enerjileriyle birlikte atölyeden size yolculuğa çıkar. Çünkü her biri tasarımcısının yolculugudur, atölye de ellerde sekillenirken, hikayeler biçimlenmiştir. Bir hayalle başlayıp, çamurda şekil bulmuş, ateşle seramik ol'muştur. Tüm sevgiler sizlere.. Berna Duman

Hizmetler
Tasarım obje ve ürünler
Hizmet alanları
istanbul
Adres
Arikoy sitesi orkide sok. no.11 Uskumruköy Sariyer
34450 Istanbul
Türkiye
+90-5315520023 bernaduman.net
Prof pin.png%7c41.220758,29