ZİRVE STONE GALLERY – İstanbul: Karo, Taş & Tezgâhlar | homify
ZİRVE STONE GALLERY
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
ZİRVE STONE GALLERY
ZİRVE STONE GALLERY
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Zirve Stone Gallery, dünyanın farklı coğrafyalarının seçkin doğal taşlarını ve renklerini hayallerinizdeki estetik mekânlarla buluşturmak üzere bir araya getiriyor.

Daha önceden sektörün lider konumundaki firması Doğa Madencilik olarak hizmet veriyorken, Çin'den gelen kalitesiz ürünlerle sektörel bozulmadan dolayı Doğa Madencilik sanayiciliği bırakmıştır. Firma ortaklarından Sn. Hayati Benhabib çalışma konusunda aynı ticari prensibi geliştirerek daha butik ve seçkin taşlarla çalışmaya yönelmiş ve Zirve Stone Gallery'i kurmuştur. Bu doğrultuda gerek Sancaktepe'deki ve Ayazağa’daki depolar, gerekse Fulya'daki showroom siz "özel taş" severlerin beğenisine sunulmuştur. Yeni ürünler geldikçe, yenilenen www.zirvestonegallery.com web sitemizden ürün görsellerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

"Doğal, estetik, seçkin" sloganıyla Zirve, doğanın estetik güzelliklerini seçkin bir dokunuşla yepyeni yaşam alanları haline getirebilmeniz için sizi bekliyor.

Hizmet alanları
  • Mermer
  • Granit
  • kumtaşı
  • onyx
  • yarı değerli doğal taşların tedariği
  • istanbul
Adres
MERVE MAH. ATATÜRK CAD. NO:328 YENİDOĞAN – SANCAKTEPE
34791 İstanbul
Türkiye
+90-2165617110 www.zirvestonegallery.com
Prof pin.png%7c41.0082855,29