MONOSOUL MİMARLIK – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MONOSOUL MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
MONOSOUL MİMARLIK
MONOSOUL MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Mono Soul Mimarlık olarak; konut, ofis, restoran, mağaza, toplumsal ve kültürel yapıların uygulamasını yapmaktayız. Ekip olarak, alınan bir projede gerekli tüm disiplinler bünyemizde çözülmektedir.

Proje için yer tespiti, projelendirilmesi, 3 boyutlu olarak son kullanıcının algılayacağı hale getirilmesi, şantiyesi, bu aşamada dekorasyon projesinin çizilmesi, mobilya ve kumaş seçimlerinin yapılması ve uygulatılması, peyzaj uygulamasının yapılması bünyemizde çözdüğümüz konulardır.

Mimarlık farklı disiplinlerin bir arada yoğrulduğu; doğru işler yapıldığı takdirde hem mimarların, hem de kullanıcıların mutlu olduğu bir sanat dalıdır. Biz de uzun yıllardan gelen tecrübelerimiz ile güzel ve kaliteli işlere imza atmaktayız.

Hizmetler
  • Mimari Proje ve Uygulamaları
  • İç Mimari Proje ve Uygulamaları
  • Tasarım ve Danışmanlık
Hizmet alanları
Türkiye ve İstanbul
Adres
Asmalı Mescit Mahallesi Ensiz Sokak No:2/4 Tünel – Beyoğlu
34430 İstanbul
Türkiye
www.monosoul.net
Prof pin.png%7c41.028874,28