TEKNİK SANAT MİMARLIK LTD. ŞTİ.

TEKNİK SANAT MİMARLIK LTD. ŞTİ.

TEKNİK SANAT MİMARLIK LTD. ŞTİ.
TEKNİK SANAT MİMARLIK LTD. ŞTİ.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Teknik Sanat Mimarlık; 2009 yılında mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, inşaat müteahhitliği ve müşavirliği alanlarında faaliyet göstermek amacıyla Adana’ da kurulmuştur. Mimar ve mühendislerden oluşan kurucularının sektördeki mevcut deneyimleri ile konut, ofis, mağaza tasarımları ve tadilatları, örnek daire tasarımları, sanayi yapıları inşaatı ve özel tasarım mobilya/aksesuar üretimi konularında hızlı bir ilerleme kaydetmiştir.

Örnek daire tasarımı bazlı olarak 2016 yılına kadar yaklaşık 400 adet konutta Teknik Sanat imzası yer almıştır. Teknik Sanat Mimarlık konut, ofis ve mağaza tadilatı konusunda 2011-2015 yılları arasında toplam 25 proje tamamlayıp teslim etmiştir. Özenli ve detaylı çalışma prensibinden dolayı yılda maksimum 6 adet renovasyon projesi kabul eden firmamız her projede tüm detaylara titizlikle çözümler aramış ve üretmiştir. 2015 yılı haziran ayından itibaren tasarımını ve üretimini yaptığı mobilya, aksesuar ve yapı elemanlarının; fiziki mağazasının yanı sıra atolye724.com online alışveriş mağazası üzerinden satışına başlamıştır.

Hizmetler
• Mimari Proje • İç Mimari Proje & Uygulama • Mobilya Tasarım & Uygulama • Cam Füzyon Mimari Elemanlar & Ürünler
Hizmet alanları
Adana Mersin
Adres
Huzurevleri Mh. 80.Yıl Bulv. Kayhan Tuyan Apt. No:60/25 Çukurova
01170 ADANA
Türkiye
+90-5309419331 www.tekniksanat.com