woodmess

woodmess

woodmess
woodmess
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Zanaatkar bir aileden gelip, ustalarla geçirilmiş bir çocukluktan sonra aradığım şeyi ofis ortamında bulamayacağımı anladım. 2011 de işimden istifa ettikten sonra bir makinayla başladım çatı  katımızda bir şeyler yapmaya.
İhtiyacım olan makina, alet, gereç ne varsa zaman içerisinde, ufak ufak aldım ve her sahip olduğum yeni şey, beni sahip olmak istediğim hayata bir adım daha yaklaştırdı.

Kullandığım malzemelerden doğaçlama bir şekilde ortaya çıktıkları için, tasarımlarımın her biri, bir diğerinden farklı. Malzemeleri elime almadan kafamda bir tasarım oluşmuyor, o malzemelere dokunup, bir araya getirmeye başladığım an fikir oluşuyor ve doğrudan uygulamaya geçiyorum. Doğaçlama ortaya çıkan ürünlerin  çoğunun bir eşi daha olmuyor. Sadeliği ve doğallığı seviyorum. Hastalık derecesinde detaycıyım. Bundan dolayı mükemmel işçilik bazen benim için tasarımın önünde oluyor ve günlerimi milimetrik bir detayla uğraşarak geçirebiliyorum. Zaten tasarimlarimin bu kadar özgün olmasının en önemli sebebi de bu. Her malzemenin kendi kişiliği olduğuna inanıyorum. Farklı malzemeleri farklı miktarda bir araya getirerek ortaya benzersiz ürünler çıkarabilmem de bu inancımın bir sonucu.

Hizmet alanları
istanbul
Adres
örnek mah. lalegül sok. no:21 ataşehir
34704 istanbul
Türkiye
+90-5553773008 www.woodmess.com

    Profiliniz 71% oranında tamamlanmış durumda

    71%
    • Örneğin, profilinizi güncellemek için profil ayrıntılarını doldurun

    Daha iyi bir kullanıcı reytingi almak için profilinizi tamamlayın