SEVDE KASA İÇ MİMARLIK – Bursa: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
SEVDE KASA İÇ MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
SEVDE KASA İÇ MİMARLIK
SEVDE KASA İÇ MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Sevde KASA lisans eğitimini 2015 yılında BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI bölümünde tamamlamış olup 2015 yılından itibaren edindiği tecrübeleri sizlerle paylaşmaktadır.

İç mimarlık alanında siz değerli müşterilerimizin kafe, restoran, ev, ofis, otel, iş merkezleri, örnek daireler, toplu konut projeleri gibi yaşam alanlarının tasarlanmasında ve gerçeğe dönüştürülmesinde rol almaktan heyecan duymaktayız...

Hizmetlerimiz; İç mekan tasarım projelerini oluşturmak, 3 boyutlu görsel çalışmalar hazırlamak, teknik çizim çalışmaları yapmak, mobilya imalatı çalışmaları yapmak veya ihtiyaca göre yalnız tasarım ve danışmanlık hizmetleri de olabileceği gibi yurt içi ve yurt dışı farketmeksizin bu projeleri yapılan tasarımlara uygun şekilde uygulama ve şantiye takibini kapsamaktadır.

Sevde Kasa İç Mimarlık'ın önceliği daima kaliteli hizmet, iş takibi, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Henüz başladığımız bu serüvende sizlerin de ilgi ve alakasıyla sizlere hizmet vermekten keyif duyacağız.

Hizmetler
  • Tasarım ve Danışmanlık Hizmeti
  • 3 Boyutlu Görsel Çalışma
  • Teknik Çizim Çalışmaları
  • Ürün-Mobilya İmalatı Çalışmaları
  • Uygulama – Şantiye Takibi
Hizmet alanları
TÜM ŞEHİRLER
Adres
İhsaniye Mahallesi Çilek Sokak Eser İş Merkezi No:2 Kat:6 Daire:12 Nilüfer / BURSA
16130 Bursa
Türkiye
+90-5077359052 www.instagram.com/sevdekasaicmimarlik
Prof pin.png%7c40.23131,28