Monodesign İçmimarlık – Izmir: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Monodesign İçmimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Monodesign İçmimarlık
Monodesign İçmimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Monodesign İç Mimarlık, İzmir merkezli bir iç mimarlık ve tasarım ofisidir. Konut projeleri ve ticari mekan projeleri için konseptler oluşturur, iç mimari projeler çizer ve çizilen projeleri eksiksiz bir biçimde hayata geçirir.

Monodesign, çalıştığı projeleri bir bütün olarak ele alır. Profesyonelce planladığı konsept çalışmasından başlayarak, mekan ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara yönelik yenilikçi çözümler sunar. Doğaya ve mekanın ruhuna uyumlu malzemeler kullanan Monodesign, konsepte uygun renk ve doku çalışması yaparak mekanı tasarlarken; fonksiyonu estetik ile buluşturur. Tasarlanan mekanın tüm potansiyelini ortaya çıkararak, konforlu ve keşfedilmemiş bir yaşam tecrübesi sunmayı hedefler. Monodesign bugüne kadar; küçük ölçekli apartman dairesi, orta ve büyük ölçekli restoran, bar, ofis, hastane, okul, anaokulu, fabrika binası gibi birçok proje için iç mimari tasarım ve uygulama çalışması yapmıştır. Ayrıca MonoProduct markası altında projelerin ihtiyaçlarına yönelik; özel tasarım mobilya, aksesuar ve aydınlatma ürünleri tasarlamaktadır. Monodesign İç Mimarlık’ın amacı; yaratıcı, yenilikçi, özgün ve tüm ince detayları ile doğru çözümlenmiş konforlu mekanlar oluşturmaktır.

Hizmetler
  • içmimari proje
  • uygulama ve ürün tasarımı
Hizmet alanları
  • Konut ve ticari alanlar için içmimari proje oluşturma ve uygulama
  • izmir
Adres
1408 sok. no:2 daire:1 alsancak
35220 Izmir
Türkiye
+90-5337487975 www.monodsgn.com
Prof pin.png%7c38.4333,27