EKS Mimarlık – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
EKS Mimarlık
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
EKS Mimarlık
EKS Mimarlık
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kapsamlı tasarım, mimarlık ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2003 yılında Kaya Sönmezler ve Ebru Sönmezler tarafından kurulan E.K.S. Mimarlık Limited Şirketi, mimarlık, kurumsal kimlik ve kentsel tasarım alanlarında projeler geliştirmekte, uygulama ve kontrollük hizmetleri vermektedir.

E.K.S. Mimarlık, kuruluşundan bu yana ticari müesseseler, müteahhit firmalar, sanayi kuruluşları gibi çeşitli bireysel ve kurumsal yatırımcılar için çok sayıda yapının tasarım, projelendirme, uygulama, kalite kontrol, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini fizibilite çalışmalarından anahtar teslimine kadar tamamlamıştır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele almayı ve o bağlama değer katacak yenilikçi mimari çözümlemeler getirmeyi ilke edinen E.K.S. Mimarlık, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimle çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Hizmetler
Mimarlık ve iç mimari
Hizmet alanları
  • Mimarlık
  • Architects & Designers Mimarlık & Tasarım
  • istanbul
Şirket ödülleri
  • Denizli Belediye Binası ve Çevresi Mimari Tasarım Yarışması Satınalma Ödülü
  • Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kampüsleri Yarışması 1.lik Ödülü
Adres
34427 İstanbul
Türkiye
www.eksmimarlik.com
Prof pin.png%7c41.0365718,28