3 Kalem İç mimarlık & Tasarım – Ankara: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
3 Kalem İç mimarlık & Tasarım
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
3 Kalem İç mimarlık & Tasarım
3 Kalem İç mimarlık & Tasarım
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

İç Mimarlık

Mekân tasarımının ilk aşamalarından, etütlerden, uygulamaların bitimine kadarki (karar verme-uygulama) süreci gerçekleştiren ekibimiz. Mekâna özgü mobilyaların (donanımların) elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştirmektedir.

Tasarım uygulama

Sizlere uygun ürünlerin kullanım amacına göre mimarlarımız tarafından şekillendirilmesiyle sizler için en mükemmel yaşam alanlarının tasarlanmasında ve uygulanmasında size en iyi hizmeti sağlayacağız.

Mobilya İmalatı

Mimarlarımız tarafından tasarlanan her türlü mobilya, işinde uzman ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından kendi imalathanemizde büyük bir özenle imal edilip sizlere sunulmaktadır.

Hizmet alanları
Ankara
Adres
Güvenlik Caddesi 26/1
06000 Ankara
Türkiye
+90-3124686863 www.3kalem.com.tr
Prof pin.png%7c39.9088662,32