Studio BEMS – Ankara: Peyzaj Mimarları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Studio BEMS
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Studio BEMS
Studio BEMS
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Ortaklar Barış Ekmekçi ve Münire Sağat tarafından kurulan BEMS, Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım konularında alt ölçekten kentsel ölçeğe, ulusal-uluslararası projeler üretmektedir. BEMS; mimarlık, altyapı, doğa, tasarım ve teknolojinin yenilikçi kullanım yoluyla toplum çeşitliliğinden ilham alarak modern ve sürdürülebilir kentler yaratmak amacındadır.

Alışılmışın dışında gündelik çevreye anlamlı yeni bir katman eklemek, kentsel yaşam kalitesini artırmak başlıca değerlerimizi oluşturur. BEMS’in başlıca hedefi müşterileri ile sürekli devam eden bir diyalog kurarak kalıcı ve kapsamlı çözümler sunmaktır. Kamusal Mekan Düzenlemeleri, Konut Alanları, Eğitim Yapıları, Turizm Alanları, Kültür ve Ticaret Merkezleri, Tarihi ve Kültür Mirası Alanları, Havalimanları, Hayvanat Bahçeleri, Özel Bahçeler için çevre düzenleme tasarım ve uygulama projelerini hazırlamak, uygulama aşamasında danışmanlık yapmak BEMS’in ana çalışma konularıdır.

Hizmetler
Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım
Hizmet alanları
  • Büyük Ölçekli Projeler
  • Peyzaj Tasarım ekipleri
  • Ankara
Adres
Ankara
Türkiye
www.studiobems.com
Prof pin.png%7c39.92077,32