T-COD Mimarlık Ltd. – Ankara: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
T-COD Mimarlık Ltd.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
T-COD Mimarlık Ltd.
T-COD Mimarlık Ltd.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

COD Mimarlık kurumsal yapıların projelendirilmesi ve uygulaması konularında uzman kadrosu ile hizmet verir. Günümüzdeki hızlı gelişmelere odaklanarak yeni hedefler belirleyen COD Mimarlık, yeni projeler geliştiren ve gelişimin getirdiği sorumlulukları paylaşan bir mimari vizyona sahiptir.

COD Mimarlık için tasarım sadece biçimlerin, şekillerin ve malzemelerin birleştirildiği soyut bir eylem değil, bir probleme cevap vermektir. Amacımız, insanın içselleştirdiği mekanlardaki yaşam koşullarını geliştirmek ve akışkan mekanlar tasarlamaktır. 

What is Architecture? A personal choice? Or an order of things? What are those things? Life? Death? Love? Hate? Forms? Functions? Mores? Bores? No terms can accurately define it. The more you imagine, the more you are in. You do not have to conclude it with a solid answer, a solution if you will. Rather, it becomes a tool helping you locate yourself in a specific zone-position that initiates the process... COD is where that initiation takes place . Let it all start!!! Msc. Architect Cenk ÖZKAN

Hizmetler
  • Mimarlık
  • iç mimarlık
  • Ürün
  • Uygulama
Hizmet alanları
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık
  • Özel Sektör
  • Kamu Kurumları
Adres
USKUP CAD. 16/29 CANKAYA/ANKARA
06105 Ankara
Türkiye
+90-3124261097 www.codarchitecture.com

Değerlendirmeler

Diş kliniğimizin tasarımı ve uygulaması hastalarımızın hayran bıraktı
11 ay önce
Proje tarihi: Şubat 2018
Sağlık klinikleri için uzman ekibi süper...
11 ay önce
Proje tarihi: Mart 2017
GREEN OFFICE TASARIM & UYGULAMA
5 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Mart 2014
Prof pin.png%7c39.8939135,32