EREN YAPI MALZEMELERİ – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
EREN YAPI MALZEMELERİ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
EREN YAPI MALZEMELERİ
EREN YAPI MALZEMELERİ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Kalitemiz
eren yapı  markasıyla müşterilerinin  memnuniyetine odaklanarak ürettiği ürünlerin ve hizmetlerin aynı hedef doğrultusunda sunduğu hizmetin kalitesini resmi olarak belgelendirmiş olan eren yapı malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. sektöründe edindiği yer ile bu kaliteyi sürekli olarak pekiştirmektedir.

Bizim vizyonumuz;
Gelişme ve büyümenin değişmez bir parçası olan teknolojik yeniliklere açık olmak; bu yenilikleri işletme bünyesine dahil edecek gerekli yatırımları yapmak,Sektöründeki en son trendleri tüketicilere ulaştırmak amacıyla, Ar-Ge ye önem vererek her geçen gün değişen tasarım anlayışına göre kaliteli, estetik, fonksiyonel ve ekonomik olmayı ön planda tutan bir anlayış ile üretim yapmak,Modern yönetim anlayışımız gereği tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılan, benimsenen ve paylaşılan kurumsal değerlerimizi oluşturmak,Çalışanlarımızın, iş ortağı olarak gördüğümüz bayilerimizin ve nihai müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine olanak sağlamak veMüşteri isteklerine odaklı pazarlama yönetimi yaklaşımı ve tekniklerini benimsemek, uygulamak ve faaliyetlerimizi sürekli kılmaktır.

Hizmetler
  • banyo
  • MUTFAK BUNA BAĞLI OLARAK TÜM İÇMEKAN DEKORASYONLARI
Hizmet alanları
  • mutfak dolapları
  • banyo
  • 34944
  • İstanbul
Şirket ödülleri
VİTRA,ARTEMA TARAFINDAN VERİLEN BANYO YAPIMI ALANINDA ÖDÜLÜMÜZ
Adres
KISIKLI
34944 İstanbul
Türkiye
+90-2164011323 www.banyomutfak.ticiz.com
Prof pin.png%7c40.833289,29