Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre Çağatay – İstanbul: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre Çağatay
Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre Çağatay

Yüksek İnşaat Mühendisi Yun…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Yüksek İnşaat Mühendisi Yunus Emre Çağatay
Yüksek İnşaat Mühendisi Yun...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Yıldız Teknik Üniversitesi' nden mezun olduğum 2003 yılından beridir mimarlık ve mühendislik alanında hizmet vermekteyim. 2006 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi' nde Yapı Analizi ve Tasarımı bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak yüksek inşaat mühendisi ünvanını aldım. Bu kapsamda mimari projelendirme, statik projelendirme, gayrimenkul danışmanlığı, 3 boyutlu tasarım, kentsel dönüşüm riskli yapı tespiti, enerji kimlik belgesi ve inşaat taahhüt konularında faaliyet göstermekteyim.

Bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza attım. Sağlam ve kullanışlı yapılar oluşturabilmek için küçükten büyüğe üstlendiğim tüm projelere gereken özeni göstermekte ve gelişen teknojiler ışığında kendimi devamlı yenilemekteyim.

İnşaat sektöründe her geçen gün önemi artan üç boyutlu bakış açısını, yapmakta olduğum proje çalışmalarında kullanmakta, gelişmiş bilgisayar programlarıyla oluşturduğum üç boyutlu modellemelerle gerek mimari gerekse statik çalışmalarda daha kaliteli çözümlere daha hızlı ulaşabilmekteyim.

Hizmetler
  • Mimarlık
  • İnşaat Mühendisliği
  • Yazılım
  • Web Tasarım ve Programlama
Hizmet alanları
Türkiye
Adres
34944 İstanbul
Türkiye
+90-5313074034
Prof pin.png%7c40.8386872,29