Mimar – İzmir: Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mimar
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Mimar
Mimar
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Mimar Serkan Ergezer'in tasarım ve uygulama aşamasındaki deneyimlerini 2014 yılın da aynı kurumsal çatı altında, tek bir marka ile birleştirdikleri SerDe Mimarlık, mimaride dünyada ki yeni yaklaşımları yakından takip eden, geleneksel yaklaşımları yeniden yorumlayabilme perspektifine sahip yetkin ve dinamik bir ekip hareketidir.
Kendimizi betimlerken Kreatif ve Inovatif kelimeleri yerine Yaratıcı ve Yenileşimci kelimelerini tercih ediyor, sizinle aynı dili konuşuyoruz. Büyüme hızımızda ki artışın yine sizlerle ortak kullandığımız dile mimari üslubu profesyonellikle aktarabilmemizden kaynaklandığına inanıyoruz.

Hizmetler
  • Mimari Tasarım
  • Proje
  • uygulama
  • dekorasyon
Adres
35570 İzmir
Türkiye
+90-5354546926
Prof pin.png%7c38.4947784,27