Fuga LD – Afyonkarahisar: Aydınlatmalar | homify
Fuga LD
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Fuga LD
Fuga LD
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren firmamız aydınlatma alanında ilklere imza atmış bir geçmişe sahiptir.Son yıllarda oldukça popüler olan ve "geleceğin ışık kaynağı" olarak değerlendirilen LED diyotların sadece reklam veya sinyalizasyon amaçlı değil, mimari aydınlatma amaçlı da kullanılabileceğini tam 14 yıl önce söylemiştik. Şimdi ne kadar haklı olduğumuzu görüyoruz. 

Ana faaliyet alanımız olan mimari aydınlatma konusunda Dialux gibi aydınlatma programları ile simulasyonlar gerçekleştirmekte, böylece doğru ışığın doğru miktarda ve minimum maliyetlerle elde edilmesini sağlamaktayız. Bizi farklı yapan sadece bunlar değil, kişiye ve mekana özel aydınlatma ürünleri tasarlamakta, iç mimari ve dekorasyon konusunda danışmanlık / uygulama hizmetleri de sunmaktayız. Daha önce çalıştığımız müşterilerimizin vizyonumuz ve kalitemiz konusunda referans olacaklarına inanıyoruz.

Işıklı günler dileklerimizle.

Hizmetler
  • Profesyonel Aydınlatma Tasarımı
  • iç mimari
  • dekorasyon
Adres
Dumlupınar Mahallesi Bozcalar İşhanı Kat:3 No: 104
03100 Afyonkarahisar
Türkiye
+90-5424901495 www.fugald.com
Prof pin.png%7c38.7568482,30