Burak Cetin - Homify – Berlin: Medya & Bloggerlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Burak Cetin – Homify
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Burak Cetin – Homify
Burak Cetin - Homify
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Homify; Ev sahipleri ile yüzbinlerce profesyonelin birbiriyle bağlantı kurabilmesine olanak sağlar.
Konut ve inşaat konularında sadece size ilham verecek fikirleri değil, aynı zamanda bu fikirlerinizi hayata geçirebilecek profesyonelleri bulabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dergimizde; Modern mimarlık, heyecan verici dönüşüm projeleri ve evinizi güzelleştirecek sayısız fikre günlük olarak ulaşabilirsiniz. Özellikle beğenmiş olduğunuz fotoğraflar sizin için toplanabilir ve ihtiyaç duyulduğunda profesyonellere gösterilebilinir. Hayallerden gerçeğe - Evinizi güzelleştirmek için ne arıyorsanız Homify'da!

Hizmet alanları
Berlin
Adres
13407 Berlin
Almanya
+49-302089858409

Değerlendirmeler

Great advisor. it has been really nice working with Burak. It is really awesome to be able to work with someone thousands of kilometers and benefit he's expertise using Homify. Moreover, I could get more info from Burak than a my local expert who was constantly trying to marge up his quotes.
2 yıldan fazla önce
Proje tarihi: Mayıs 2018
Prof pin.png%7c52.5736595,13