Delle Dekoratif Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. – İstanbul: Dekoratörler | homify
Delle Dekoratif Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Delle Dekoratif Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Delle Dekoratif Yapı Ürünle...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Projeler

Ana prensibi "Daha KALİTELİ, Daha UYGUN, Daha HIZLI" olan Delle Dekoratif yapı ürünleri san. tic. ltd. şti. İstanbul'un merkezinde 2.000 m2 kapalı alanda, son teknoloji makinelerle ve teknik kadrosu ile inşaat sektörüne yönelik yalıtım ve dekorasyon amaçlı ürünlerin imalatını yapan bir Türk firmasıdır.

2008 yılında başladığı üretimini ar-ge yapılanması ile devamlı güçlendirmiş ve alanında öncü firma olmuştur. Başlangıçta yalıtım ve dekorasyon amaçlı dış cephede kullanılmak üzere mantolama ve tamamlayıcı ürünler olan söve, kat silmesi gibi ürünlerin imalatını yapmış ve özgün ürünü olan tuğla cephe kaplamasını CNC ile keserek öncü olmuştur. 2009 yılında yurtdışı açılımlarını yapmış ve ilk ihracatını Irak’a gerçekleştirmiş ve bayi ağını oluşturmuştur. 2010 yılında strafor yüzeyinin parlak ve sert olmasını sağlayan poldell ürünü ile reklam sektörüne yeni bir ürün sunmuş ve çözüm ortağı olmuştur. 2011 yılında wellness ve spa sektörüne yönelik ıslak mekan oturma grupları, buhar odaları, şezlongların üretimine başlayıp üretimi zor olan bu ürünleri tüketiciler için imalatını kolaylaştırmıştır. 2012 ilk yarısında Karınca kreş markası ile okul öncesi çocukların psikomotor gelişimleri için tasarlanmış polistren (strafor) oyun grupları imalatına başlamıştır. 2012 son yarımda Mugosso markası ile özel tasarım polistren mobilya imalatına başlamış ve e-ticaret satışlarına yönelmiştir. www.mugosso.com e-ticaret sitemiz [1] 2013 yılında dış cephe yalıtım ve dekorasyon amaçlı patentli Strocom ürünün ar-ge çalışmalarına hız vermiş ve 2013 yılı sonunda bu projeyi tamamlayıp piyasaya sunmayı hedeflemektedir. Ar-ge ye önem veren yapısı ve kendine özgün ürünleri ile bu alanda Türkiye’nin en deneyimli firması olmuştur. Delle, Türkiye'deki al-sat anlayışını üret-sat anlayışına çevirmeyi vizyon edinmiştir.

Hizmetler
 • Tuğla Duvar panelleri
 • polistren oturma bankları
 • altın tavan avize göbekleri
Hizmet alanları
 • dış dekorasyon
 • iç dekorasyon
 • duvar kaplamaları
 • İthal Duvar kağıdı
 • 3 boyutlu duvar kağıdı
 • duvar panelleri
 • 3 boyutlu duvar panelleri
 • 3d duvar kaplaması
 • Hepsini göster: 8 hizmet alanı
Adres
Seyitnizam mah. Demirciler sitesi. 10. cadde no 44 Zeytinburnu
34196 İstanbul
Türkiye
+90-2125520002 www.delledekor.com

Değerlendirmeler

Arkadaşlar tecrübeli esnaf kişilikli insanlar ilgililer ürünlerinden bir miktar aldım kullanıp daha sonra bilgi ve resim paylaşacağım
2 ay önce
Çocuk odasının duvarında rutubet vardı strafor almak için araştırma yapıyordum, delle dekor'u Google'dan bulup gittim Rutubeti önleyici tuğla ve taş görünümündeki panellerine bayıldım, çok gerçekçi görünüyor ve zannettiğimden ucuz olunca aldım, rutubet filan kalmadı koku gitti, odanın havası değişti teşekkürler.
neredeyse 2 yıl önce
Muhteşem görsellerle geniş bir yelpazeye sahip olan bu ürünleri mutlaka gormelisiniz. Mutlaka biseyler yapmak isteyeceksiniz.
1 yıldan fazla önce
Prof pin.png%7c41.003911,28