Akmen Yapı – Ankara: Dekoratörler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Akmen Yapı
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Akmen Yapı
Akmen Yapı
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

    İnsanlar yaşamlarının yüzde doksanını kapalı mekanlarda geçiriyorlar. Buralar evlerimiz, iş yerlerimiz, ve alışveriş merkezleri. İnsanlar bu alanların güzel, ferah ve yaşanabilir olmasını isterler. Bu nedenle, Akmen Yapı olarak, öncelikle insan ve mekan ilişkisini doğru çözümleyerek, ihtiyaçları belirliyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra, yarınlarınız da severek ve rahat edebileceğiniz yaşanabilir mekanlar sunuyoruz.

    Proje uygulanması süresince yapılan işler, zaman planlanmasına göre müşteriye raporlanarak teslim edilir. Uygulamada olabilecek ek ürün kullanımları ve proje değişim isteklerine göre hakediş raporları çıkarılıp, yeni zaman planlaması ve ek ödemeler için onaylar alındıktan sonra proje uygulaması devam eder. İş tesliminde kesin hakediş ve iş teslim raporları ile proje, güçlü ve profesyonel ekibimizle en güzel şekilde teslim edilir.

Hizmetler
  • İnşaat
  • Tadilat
  • Dekorasyon
  • Mobilya İmalatı
  • Mantolama
Hizmet alanları
  • İnşaat – Dekorasyon – Mobilya İmalatı
  • ANKARA
Adres
Görücüler Caddesi 7/2
06140 Ankara
Türkiye
+90-3123164030 akmenyapi.com
Prof pin.png%7c39.981932,32