Sinem Oktay – İstanbul: İç Mimarlar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Sinem Oktay
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Sinem Oktay
Sinem Oktay
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2001 yılında mezun olduktan sonra İstanbulda sırasıyla Mim-ar mimarlık, Te Mimarlık ve Dk Mimarlık bünyesinde çalışmış ve mekansal tasarımda uzmanlaşmıştır. 2006'da myra mimarlık'ı kurmuş ve konut ve ofis alanlarında çok sayıda proje tamamlamıştır. Bu projeler sırasında tasarımın sadece şekilsellik değil bir ruhla bütünleşmesi gerektiğini ve hep birşeyin eksik kaldığını hissetmiştir. Bu dönemde aradığı soruların cevabını feng shui’de bulmuştur. Daha sonra feng shui’ yi tasarımın kalbine yerleştirmeyi amaç Sinem Oktay dünyaca ünlü feng shui master’ı Joseph Yu’ nun sahip olduğu Feng Shui Researh Center’da eğitimini tamamlamıştır. 100’ün üzerinde ülkede danışmanı olan Feng Shui Research Center Akademisinin Türkiye’deki ilk ve tek kıdemli feng shui danışmanı ve uygulayıcısı ünvanına sahip olmuştur. (http://www.astro-fengshui.com/misc/p_europe.html#turkey).
Sinem Oktay'ın tasarım ve feng shui'yi birleştiren teknik hüneri onu etkili ve başarılı bir feng shui içmimarı yapmıştır. Türkiye’de feng shui analizlerini iç mimari tecrübesiyle birleştirerek projelerine hayat veren ilk ve tek tasarımcıdır. Feng Shui Research Center Akademisi tarafından Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde gerçekleştirilen kurumsal feng shui analiz çalışmalarında kıdemli danışman olarak görev almıştır ve almaya devam etmektedir. İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye'ye ve yurtdışına hizmet vermektedir.

Hizmetler
Interior Design ve Feng Shui
Hizmet alanları
Whole World
Şirket ödülleri
Feng shui practicioner-feng shui research center
Adres
Flora Residence, Ataşehir
034720 İstanbul
Türkiye
www.sinemoktay.com
Prof pin.png%7c38.4836976,27