VEMA YAPI MALZ.MİM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. – İstanbul: Pencereler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
VEMA YAPI MALZ.MİM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
VEMA YAPI MALZ.MİM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
VEMA YAPI MALZ.MİM.SAN.TİC....
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

PROJELER

VEMA Yapı Malzemeleri Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi adıyla 1994 yılında tescil edilen firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle pencere, kapı, panjur ve kış bahçesi sistemleri üretimi ve montajı alanında lider konumdadır, şirketimiz bu konumuyla birlikte tecrübesini de Dünyada PVC sektörünün öncüsü olan REHAU ile 2003 yılında birleştirmiştir.

Firmamız, 3250 m2 alana sahip tesislerinde modern makine parkı ile 800 pencere/gün üretim kapasitesiyle sektörün lokomotifidir. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen İmalat ve Hizmet Yeterlilik Belgeleri ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca verilen Garanti Belgesi düzenleme ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi sahibi olup, bunun yanında ISO 9001:2008 Kalite Güvence Belgesi almıştır. Firmamız,PVC pencere ve kapı üretimi ve montajı süreçlerini, uluslararası kalite normlarında müşterilerinin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda bir sistem çözümü olarak tasarlar ve üretir. Yüksek standartlarımız bizi farklı kılmaktadır; Ülkemiz içine sattığımız pencerelerle Avrupa’ya veya Ortadoğu'ya sattığımız pencereler arasında en ufak bir kalite farkı yoktur. En küçük detaylara gösterilen özen, titizlik, duyarlık ve ciddiyetle müşteriyi anlayan ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan VEMA, yetkin personeliyle hizmet kalitesini hep yukarıda tutmayı bilmekte ve ''mükemmelliğin markası'' olma hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Adres : ŞerifaliMah. SerdivanSok. No : 47 Ümraniye –İstanbul Telefon :0 216 420 86 20-21-22 

web adresi : www.vemayapi.com.tr e-mail :vema@vemayapi.com

Hizmetler
PVC pencere ve panjur ve kışbahçesi
Hizmet alanları
İstanbul
Adres
34775 İstanbul
Türkiye
+90-2164208620 www.vemayapi.com.tr
Prof pin.png%7c41.0024572,29